TURNIEJ - PIERWSZY KROK 2019 Wolsztyn 2019-05-02
W niedzielę 28.04.2019 w hali sportowej SP nr 3 w Wolsztynie odbyły się zawody TAEKWONDO OLIMPIJSKIEGO "Pierwszy Krok". Turniej dla najmłodszych zorganizowany był przez głównego trenera Krzysztofa Frankiewicza przy pomocy członków klubu UKS Taekwondo Wolsztyn, który był gospodarzem turnieju oraz dużego wsparcia udzielili rodzice podopiecznych, jak również zaangażowani zawodnicy.
Turniej oficjalnie otworzył Przewodniczący Rady Powiatu , zarazem Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Pan Janusz Mrozkowiak, który dodał otuchy małym startującym i życzył powodzenia.
160 zawodników z klubów UKS Taekwondo Wolsztyn, UKS Sokół Kościan, UKS Smoki Rakoniewice, TKD Grodzisk Wlkp i TKD Kargowa, brało udział w zmaganiach gdzie podzieleni byli na grupy względem, płci, rocznika 2014-2006r, oraz umiejętności - posiadanego stopnia kup. Dzieci rywalizowały ze sobą w trzech konkurencjach sprawnościowych: 1. Ap chagi (kopnięcie dosiężne z miejsca lub wyskoku liczone od wzrostu uczestnika) 2. Dubangsan dollyo chagi (naprzemienne kopnięcia prawa, lewa noga w ciągu 10 sekund. Liczy się ilość trafionych kopnięć) 3. Dollyo chagi olgul (kopnięcia z zawieszoną nogą w powietrzu. 10 kopnięć prawą i lewą nogą w jak najszybszym czasie); Oraz konkurencji walki: A. Mini kyourugi ( roczniki 2011/2010 walka sportowa bez ataku na głowę ) B. Kyourugi młodzik ( roczniki 2009/2008 walka sportowa na kask z pleksi )C. Kyourugi kadet ( tylko 2 roczniki 2007/2006 przepisy World Taekwondo)
W Turnieju "Pierwszy Krok" Wolsztyn 2019 rozdano 236 medali! Z czego w klasyfikacji klubów 72 medale powędrowały do UKS Takwondno Wolsztyn; 63 medale otrzymały UKS Smoki Rakoniewice ; 53 medale wręczono zawodnikom z UKS Sokół Kościan.
Nazwisko i Imię |
KLUB |
konkurencja AP CHAGI |
konkurencja DOLLYO CHAGI |
konkurencja DUBANGSAN DOLLYO CHAGI OLGUL |
konkurencja KYORUGI (walka) |
Bajstok Antonnina |
UKS Sokół Kościan |
|
3 miejsce |
|
|
Beszterda Hugo |
UKS Sokół Kościan |
3 miejsce |
|
2 miejsce |
|
Błażyńska Julia |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
|
2 miejsce |
|
Błoszyk Natalia |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
|
|
|
Borkacka Liliana |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
2 miejsce |
|
|
|
Borowiak Jan |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
1 miejsce |
|
2 miejsce |
Borowiak Joanna |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
|
3 miejsce |
|
Brembor Krzysztof |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
|
|
1 miejsce |
Brzezński Franciszek |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
|
2 miejsce |
|
Chałupka Jan |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
|
3 miejsce |
Chlebek Marika |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
1 miejsce |
|
|
Cieżuch Robert |
TKD Grodzis Wlkp. |
1 miejsce |
|
|
|
Czapla Jerzy |
UKS Sokół Kościan |
|
3 miejsce |
|
3 miejsce |
Denisewicz Kajetan |
UKS Sokół Kościan |
1 miejsce |
2 miejsce |
|
|
Drzymała Maja |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
|
2 miejsce |
Foterek Laura |
TKD Kargowa |
|
|
3 miejsce |
|
Frankiewicz Nadia |
UKS Sokół Kościan |
2 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
|
Gałęzowska Blanka |
TKD Kargowa |
2 miejsce |
2 miejsce |
|
|
Gembara Armin |
UKS Sokół Kościan |
|
|
3 miejsce |
1 miejsce |
Gemzała Olivia |
TKD Grodzis Wlkp. |
2 miejsce |
|
3 miejsce |
|
Grocholska Kinga |
TKD Kargowa |
|
|
|
3 miejsce |
Grocholska Wiktoria |
TKD Kargowa |
|
|
|
1 miejsce |
Guzior Oskar |
UKS Smoki Rakoniewice |
1 miejsce |
2 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
Guzior Patryk |
UKS Smoki Rakoniewice |
1 miejsce |
1 miejsce |
2 miejsce |
|
Hendzewniak Marta |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
3 miejsce |
2 miejsce |
Horowska Roksana |
UKS Smoki Rakoniewice |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
|
Ilmer Jan |
UKS Smoki Rakoniewice |
2 miejsce |
2 miejsce |
3 miejsce |
|
Ilmer Zofia |
UKS Smoki Rakoniewice |
2 miejsce |
|
|
|
Jankowiak Kamil |
UKS Sokół Kościan |
|
|
1 miejsce |
1 miejsce |
Jankowska Maja |
UKS Sokół Kościan |
1 miejsce |
|
3 miejsce |
3 miejsce |
Jonas Nadia |
UKS Smoki Rakoniewice |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
|
Józefowski Franciszek |
UKS Sokół Kościan |
|
2 miejsce |
|
3 miejsce |
Kaczmarek Wiktor |
TKD Kargowa |
1 miejsce |
|
|
|
Kajdaniak Wiktoria |
UKS Sokół Kościan |
|
|
1 miejsce |
3 miejsce |
Kamiński Paweł |
UKS Sokół Kościan |
|
|
3 miejsce |
|
Kanduła Antoni |
TKD Grodzis Wlkp. |
2 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
Kania Ewa |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
1 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
Kania Patryk |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
2 miejsce |
3 miejsce |
|
Karwicki Marcel |
TKD Kargowa |
2 miejsce |
|
3 miejsce |
|
Kaźmierczak Grzegorz |
UKS Sokół Kościan |
|
3 miejsce |
3 miejsce |
|
Każmierczak Oliwier |
UKS Sokół Kościan |
|
1 miejsce |
3 miejsce |
3 miejsce |
Kędziora Maciej |
TKD Kargowa |
|
|
3 miejsce |
|
Klemenski Adam |
UKS Sokół Kościan |
|
1 miejsce |
|
|
Klemenski Dawid |
UKS Sokół Kościan |
2 miejsce |
|
1 miejsce |
1 miejsce |
Klyszczyńska Kinga |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
Kmito Amelia |
TKD Kargowa |
1 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
Kmito Rozalia |
TKD Kargowa |
|
|
|
1 miejsce |
Konieczek Maja |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
3 miejsce |
|
Konieczek Sebastian |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
3 miejsce |
3 miejsce |
|
Konieczy Kacper |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
2 miejsce |
|
|
Kornaszewski Wiktor |
TKD Kargowa |
|
1 miejsce |
|
|
Kozłowska Marta |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
1 miejsce |
2 miejsce |
1 miejsce |
Krzyżanowska Maria |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
3 miejsce |
|
|
Kurek Jakub |
TKD Kargowa |
|
|
|
2 miejsce |
Kurzawa Michał |
UKS Sokół Kościan |
3 miejsce |
|
|
1 miejsce |
Lange Jakub |
TKD Grodzis Wlkp. |
|
|
|
|
Leśnik Agata |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
1 miejsce |
|
2 miejsce |
1 miejsce |
Lewandowski Oliwier |
TKD Grodzis Wlkp. |
1 miejsce |
2 miejsce |
|
2 miejsce |
Lewandowski Wiktor |
TKD Grodzis Wlkp. |
1 miejsce |
2 miejsce |
|
|
Lewkowicz Filip |
TKD Kargowa |
1 miejsce |
|
1 miejsce |
|
Maj Stanisław |
TKD Kargowa |
|
1 miejsce |
3 miejsce |
|
Majczyk Jessica |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
1 miejsce |
|
|
Manaszko Oliwier |
UKS Sokół Kościan |
2 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
3 miejsce |
Mandel Kazimierz |
TKD Grodzis Wlkp. |
3 miejsce |
3 miejsce |
2 miejsce |
|
Mańkowski Łukasz |
TKD Grodzis Wlkp. |
2 miejsce |
2 miejsce |
|
|
Marakhowski Kiril |
UKS Sokół Kościan |
2 miejsce |
3 miejsce |
3 miejsce |
|
Marchewka Julia |
UKS Sokół Kościan |
2 miejsce |
3 miejsce |
3 miejsce |
|
Marchewka Maciej |
UKS Sokół Kościan |
|
3 miejsce |
1 miejsce |
|
Marciniak Wiktoria |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
3 miejsce |
|
|
Marciniak Emilia |
TKD Grodzis Wlkp. |
|
|
2 miejsce |
|
Matuszewska Sara |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
1 miejsce |
|
|
1 miejsce |
Milanowska Marta |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
|
|
Milanowska Weronika |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
|
Misiorna Maria |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
2 miejsce |
3 miejsce |
|
Myczka Gabriel |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
3 miejsce |
|
1 miejsce |
Orwat Jaś |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
Paciejewski Krzysztof |
TKD Kargowa |
|
1 miejsce |
|
|
Paluch Nadia |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
|
|
|
Pernak Patryk |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
3 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
Piątek Julia |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
2 miejsce |
2 miejsce |
1 miejsce |
3 miejsce |
Piątyszek Michał |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
2 miejsce |
3 miejsce |
2 miejsce |
|
Pietruszka Sergiusz |
TKD Kargowa |
|
1 miejsce |
|
|
Piosik Bartosz |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
2 miejsce |
3 miejsce |
|
3 miejsce |
Piosik Łukasz |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
2 miejsce |
|
|
2 miejsce |
Piosik Paweł |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
|
3 miejsce |
3 miejsce |
Prządka Wanessa |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
3 miejsce |
|
|
Przybyła Nikola |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
|
Ratajczak Gabriel |
UKS Sokół Kościan |
3 miejsce |
|
|
2 miejsce |
Ratajczak Nikodem |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
|
|
|
Rawska Sylwia |
UKS Sokół Kościan |
|
|
|
3 miejsce |
Rzepa Jan |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
2 miejsce |
|
Sarbok Karolina |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
1 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
Sarbok Michał |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
3 miejsce |
2 miejsce |
|
Sarosiek Oskar |
UKS Smoki Rakoniewice |
1 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
Sewohl Alicja |
TKD Kargowa |
|
3 miejsce |
|
|
Skrzypczak Antoni |
TKD Zbąszyń |
|
|
|
3 miejsce |
Sławińska Aleksandra |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
|
2 miejsce |
|
Słomian Elżbieta |
TKD Kargowa |
|
3 miejsce |
2 miejsce |
|
Smukała Nadia |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
3 miejsce |
|
3 miejsce |
Sołtan Maja |
TKD Kargowa |
|
|
3 miejsce |
|
Spławski Dawid |
UKS Sokół Kościan |
1 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
Szczygieł Filip |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
2 miejsce |
1 miejsce |
3 miejsce |
Szumna Iga |
UKS Smoki Rakoniewice |
2 miejsce |
2 miejsce |
1 miejsce |
|
Szymkowiak Kornelia |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
|
|
3 miejsce |
Szymkowiak Lena |
TKD Grodzis Wlkp. |
1 miejsce |
3 miejsce |
|
|
Szynkowiak Aleksy |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
|
2 miejsce |
|
Świniarski Jan |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
1 miejsce |
|
|
|
Tatarynowicz Jan |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
|
1 miejsce |
1 miejsce |
Wajs Maja |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
|
2 miejsce |
Wajs Marcel |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
|
2 miejsce |
Waligóra Tomasz |
UKS Smoki Rakoniewice |
2 miejsce |
1 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
Wasila Maria |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
2 miejsce |
|
|
Wawrzyńska Gabriela |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
2 miejsce |
2 miejsce |
1 miejsce |
3 miejsce |
Wojciechowski Borys |
UKS Sokół Kościan |
|
|
2 miejsce |
|
Wojdat Błażej |
UKS Smoki Rakoniewice |
1 miejsce |
3 miejsce |
1 miejsce |
|
Woźny Przemysław |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
|
|
3 miejsce |
Wójcik Wiktoria |
TKD Grodzis Wlkp. |
|
|
3 miejsce |
2 miejsce |
Zboralska Katarzyna |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
|
3 miejsce |
Zygmanowski Adrian |
TKD Kargowa |
2 miejsce |
|
|
|
Zyguła Nadia |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
|
2 miejsce |
Oprócz medali dla wygrywających swoje konkurencje, wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowy dyplom uczestnictwa, koszulkę sportową z logo taekwondo, oraz coś słodkiego :)
Wszystkim startującym gratulujemy podjęcia wyzwania i uczestnictwa w sportowej zabawie, a osobom które zaangażowały się w pomoc bardzo dziękujemy.
Nazwisko i Imię |
KLUB |
konkurencja AP CHAGI |
konkurencja DOLLYO CHAGI |
konkurencja DUBANGSAN DOLLYO CHAGI OLGUL |
konkurencja KYORUGI (walka) |
Bajstok Antonnina |
UKS Sokół Kościan |
|
3 miejsce |
|
|
Beszterda Hugo |
UKS Sokół Kościan |
3 miejsce |
|
2 miejsce |
|
Błażyńska Julia |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
|
2 miejsce |
|
Błoszyk Natalia |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
|
|
|
Borkacka Liliana |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
2 miejsce |
|
|
|
Borowiak Jan |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
1 miejsce |
|
2 miejsce |
Borowiak Joanna |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
|
3 miejsce |
|
Brembor Krzysztof |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
|
|
1 miejsce |
Brzezński Franciszek |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
|
2 miejsce |
|
Chałupka Jan |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
|
3 miejsce |
Chlebek Marika |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
1 miejsce |
|
|
Cieżuch Robert |
TKD Grodzis Wlkp. |
1 miejsce |
|
|
|
Czapla Jerzy |
UKS Sokół Kościan |
|
3 miejsce |
|
3 miejsce |
Denisewicz Kajetan |
UKS Sokół Kościan |
1 miejsce |
2 miejsce |
|
|
Drzymała Maja |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
|
2 miejsce |
Foterek Laura |
TKD Kargowa |
|
|
3 miejsce |
|
Frankiewicz Nadia |
UKS Sokół Kościan |
2 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
|
Gałęzowska Blanka |
TKD Kargowa |
2 miejsce |
2 miejsce |
|
|
Gembara Armin |
UKS Sokół Kościan |
|
|
3 miejsce |
1 miejsce |
Gemzała Olivia |
TKD Grodzis Wlkp. |
2 miejsce |
|
3 miejsce |
|
Grocholska Kinga |
TKD Kargowa |
|
|
|
3 miejsce |
Grocholska Wiktoria |
TKD Kargowa |
|
|
|
1 miejsce |
Guzior Oskar |
UKS Smoki Rakoniewice |
1 miejsce |
2 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
Guzior Patryk |
UKS Smoki Rakoniewice |
1 miejsce |
1 miejsce |
2 miejsce |
|
Hendzewniak Marta |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
3 miejsce |
2 miejsce |
Horowska Roksana |
UKS Smoki Rakoniewice |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
|
Ilmer Jan |
UKS Smoki Rakoniewice |
2 miejsce |
2 miejsce |
3 miejsce |
|
Ilmer Zofia |
UKS Smoki Rakoniewice |
2 miejsce |
|
|
|
Jankowiak Kamil |
UKS Sokół Kościan |
|
|
1 miejsce |
1 miejsce |
Jankowska Maja |
UKS Sokół Kościan |
1 miejsce |
|
3 miejsce |
3 miejsce |
Jonas Nadia |
UKS Smoki Rakoniewice |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
|
Józefowski Franciszek |
UKS Sokół Kościan |
|
2 miejsce |
|
3 miejsce |
Kaczmarek Wiktor |
TKD Kargowa |
1 miejsce |
|
|
|
Kajdaniak Wiktoria |
UKS Sokół Kościan |
|
|
1 miejsce |
3 miejsce |
Kamiński Paweł |
UKS Sokół Kościan |
|
|
3 miejsce |
|
Kanduła Antoni |
TKD Grodzis Wlkp. |
2 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
Kania Ewa |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
1 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
Kania Patryk |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
2 miejsce |
3 miejsce |
|
Karwicki Marcel |
TKD Kargowa |
2 miejsce |
|
3 miejsce |
|
Kaźmierczak Grzegorz |
UKS Sokół Kościan |
|
3 miejsce |
3 miejsce |
|
Każmierczak Oliwier |
UKS Sokół Kościan |
|
1 miejsce |
3 miejsce |
3 miejsce |
Kędziora Maciej |
TKD Kargowa |
|
|
3 miejsce |
|
Klemenski Adam |
UKS Sokół Kościan |
|
1 miejsce |
|
|
Klemenski Dawid |
UKS Sokół Kościan |
2 miejsce |
|
1 miejsce |
1 miejsce |
Klyszczyńska Kinga |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
Kmito Amelia |
TKD Kargowa |
1 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
Kmito Rozalia |
TKD Kargowa |
|
|
|
1 miejsce |
Konieczek Maja |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
3 miejsce |
|
Konieczek Sebastian |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
3 miejsce |
3 miejsce |
|
Konieczy Kacper |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
2 miejsce |
|
|
Kornaszewski Wiktor |
TKD Kargowa |
|
1 miejsce |
|
|
Kozłowska Marta |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
1 miejsce |
2 miejsce |
1 miejsce |
Krzyżanowska Maria |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
3 miejsce |
|
|
Kurek Jakub |
TKD Kargowa |
|
|
|
2 miejsce |
Kurzawa Michał |
UKS Sokół Kościan |
3 miejsce |
|
|
1 miejsce |
Lange Jakub |
TKD Grodzis Wlkp. |
|
|
|
|
Leśnik Agata |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
1 miejsce |
|
2 miejsce |
1 miejsce |
Lewandowski Oliwier |
TKD Grodzis Wlkp. |
1 miejsce |
2 miejsce |
|
2 miejsce |
Lewandowski Wiktor |
TKD Grodzis Wlkp. |
1 miejsce |
2 miejsce |
|
|
Lewkowicz Filip |
TKD Kargowa |
1 miejsce |
|
1 miejsce |
|
Maj Stanisław |
TKD Kargowa |
|
1 miejsce |
3 miejsce |
|
Majczyk Jessica |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
1 miejsce |
|
|
Manaszko Oliwier |
UKS Sokół Kościan |
2 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
3 miejsce |
Mandel Kazimierz |
TKD Grodzis Wlkp. |
3 miejsce |
3 miejsce |
2 miejsce |
|
Mańkowski Łukasz |
TKD Grodzis Wlkp. |
2 miejsce |
2 miejsce |
|
|
Marakhowski Kiril |
UKS Sokół Kościan |
2 miejsce |
3 miejsce |
3 miejsce |
|
Marchewka Julia |
UKS Sokół Kościan |
2 miejsce |
3 miejsce |
3 miejsce |
|
Marchewka Maciej |
UKS Sokół Kościan |
|
3 miejsce |
1 miejsce |
|
Marciniak Wiktoria |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
3 miejsce |
|
|
Marciniak Emilia |
TKD Grodzis Wlkp. |
|
|
2 miejsce |
|
Matuszewska Sara |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
1 miejsce |
|
|
1 miejsce |
Milanowska Marta |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
|
|
Milanowska Weronika |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
|
Misiorna Maria |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
2 miejsce |
3 miejsce |
|
Myczka Gabriel |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
3 miejsce |
|
1 miejsce |
Orwat Jaś |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
Paciejewski Krzysztof |
TKD Kargowa |
|
1 miejsce |
|
|
Paluch Nadia |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
|
|
|
Pernak Patryk |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
3 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
Piątek Julia |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
2 miejsce |
2 miejsce |
1 miejsce |
3 miejsce |
Piątyszek Michał |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
2 miejsce |
3 miejsce |
2 miejsce |
|
Pietruszka Sergiusz |
TKD Kargowa |
|
1 miejsce |
|
|
Piosik Bartosz |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
2 miejsce |
3 miejsce |
|
3 miejsce |
Piosik Łukasz |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
2 miejsce |
|
|
2 miejsce |
Piosik Paweł |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
|
3 miejsce |
3 miejsce |
Prządka Wanessa |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
3 miejsce |
|
|
Przybyła Nikola |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
|
Ratajczak Gabriel |
UKS Sokół Kościan |
3 miejsce |
|
|
2 miejsce |
Ratajczak Nikodem |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
3 miejsce |
|
|
|
Rawska Sylwia |
UKS Sokół Kościan |
|
|
|
3 miejsce |
Rzepa Jan |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
2 miejsce |
|
Sarbok Karolina |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
1 miejsce |
1 miejsce |
1 miejsce |
|
Sarbok Michał |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
3 miejsce |
2 miejsce |
|
Sarosiek Oskar |
UKS Smoki Rakoniewice |
1 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
Sewohl Alicja |
TKD Kargowa |
|
3 miejsce |
|
|
Skrzypczak Antoni |
TKD Zbąszyń |
|
|
|
3 miejsce |
Sławińska Aleksandra |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
|
2 miejsce |
|
Słomian Elżbieta |
TKD Kargowa |
|
3 miejsce |
2 miejsce |
|
Smukała Nadia |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
3 miejsce |
|
3 miejsce |
Sołtan Maja |
TKD Kargowa |
|
|
3 miejsce |
|
Spławski Dawid |
UKS Sokół Kościan |
1 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
Szczygieł Filip |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
2 miejsce |
1 miejsce |
3 miejsce |
Szumna Iga |
UKS Smoki Rakoniewice |
2 miejsce |
2 miejsce |
1 miejsce |
|
Szymkowiak Kornelia |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
|
|
3 miejsce |
Szymkowiak Lena |
TKD Grodzis Wlkp. |
1 miejsce |
3 miejsce |
|
|
Szynkowiak Aleksy |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
|
2 miejsce |
|
Świniarski Jan |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
1 miejsce |
|
|
|
Tatarynowicz Jan |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
|
1 miejsce |
1 miejsce |
Wajs Maja |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
|
2 miejsce |
Wajs Marcel |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
|
2 miejsce |
Waligóra Tomasz |
UKS Smoki Rakoniewice |
2 miejsce |
1 miejsce |
2 miejsce |
2 miejsce |
Wasila Maria |
UKS Smoki Rakoniewice |
|
2 miejsce |
|
|
Wawrzyńska Gabriela |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
2 miejsce |
2 miejsce |
1 miejsce |
3 miejsce |
Wojciechowski Borys |
UKS Sokół Kościan |
|
|
2 miejsce |
|
Wojdat Błażej |
UKS Smoki Rakoniewice |
1 miejsce |
3 miejsce |
1 miejsce |
|
Woźny Przemysław |
UKS Smoki Rakoniewice |
3 miejsce |
|
|
3 miejsce |
Wójcik Wiktoria |
TKD Grodzis Wlkp. |
|
|
3 miejsce |
2 miejsce |
Zboralska Katarzyna |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
|
3 miejsce |
Zygmanowski Adrian |
TKD Kargowa |
2 miejsce |
|
|
|
Zyguła Nadia |
UKS Taekwondo Wolsztyn |
|
|
|
2 miejsce |