Po zgrupowaniu / Karpacz 2020 2020-02-02


Zdjecie glówne

W dniach 27-31 styczeń 2020r grupa zawodników Taekwondo Olimpijskiego wyjechała do Karpacza na zgrupowanie sportowe. Zawodnicy mieszkali w Domu Wypoczynowycm "Mieszko". Celem przewodnim tego wyjazdu było przygotowanie do zawodów rundy wiosennej, szkolenie w zakresie doskonalenia specyfiki uprawianej dyscypliny, poszerzenie wiedzy przygotowujących się do egzaminu na poszczególne stopnie uczniowskie, jak i integracja zawodników trenujących na co dzień w klubach tj. UKS Sokół Kościan, Taekwondo Wolsztyn, Smoki Rakoniewice...

Oprócz dwóch treningów i porannego rozruchu - wszyscy uczestnicy musieli zmierzyć się z wyprawami pieszymi po terenach górzystych co dla niektórych okazało się być bardzo ciężkim wyzwaniem, ale nie zabrakło również odpoczynku poprzez zabawy na śniegu, obwanie seansu w spa hotelu (grota solna, jakuzzi) czy wyjście do pobliskiego aqua parku. Odwiedziliśmy również miejsce gdzie mogliśmy skosztować słodkie przyjemności w postaci gorącej czekolady, lczy deserów lodowych, odkrywaliśmy królestwo "Ducha Gór" w Karkonoskich Tajemnicach i mogliśmy kupić pamiątki dla bliskich.

Szkolenie okazało się bardzo owocne. Wróciliśmy bogatsi o wiedzę teoretyczną i przede wszystkim praktyczną. Wszyscy adepci pokazali determinację, wytrzymałość, siłę fizyczną i psychiczną oraz zaangażowanie w uprawianą przez siebie dyscyplinę.

 

*Zgrupowanie dla zawodników z Klubów UKS Sokół Kościan i UKS Taekwondo Wolsztyn dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Wlkp / za pośrednictwem WSS w Poznaniu.


Galeria zdjęć